fbpx

Nasza Fundacja każdego dnia udziela bezpłatnych porad prawnych poszkodowanym pacjentom.
Podziel się z nami swoją historią, a my powiemy Ci jakie masz możliwości dochodzenia sprawiedliwości za błąd medyczny .

Mieliśmy Przyjemność Pomóc Wielu Wspaniałym Ludziom

Błąd lekarski gdzie zgłosić

125 000 zł

Pozostawienie narzędzia po operacji w jamie brzusznej

Błąd lekarski gdzie zgłosić

300 000 zł

Śmierć pacjenta z winy lekarza

Błąd lekarski gdzie zgłosić

800 000 zł

Pomyłkowe wycięcie zdrowego narządu

Błąd lekarski gdzie zgłosić

1 200 000 zł

Uszkodzenia mózgu dziecka przy porodzie

błędy lekarskie pomoc prawna

Pomoc prawna błąd lekarski w 4 prostych krokach

błędy lekarskie pomoc prawna
błędy lekarskie pomoc prawna
błędy lekarskie pomoc prawna
Pomoc prawna błąd lekarski

Błędy lekarskie pomoc prawna w fundacji Rejestr Błędów Medycznych, zapewniamy bezpłatne porady prawne dot. odszkodowania za błędy medyczne.

Pomoc prawna dla poszkodowanych w wyniku błędów lekarskich

 • Błąd lekarski gdzie zgłosić?
 • Poszkodowani pacjenci nie zawsze są świadomi swoich praw i nie do końca wiedzą, gdzie mogą szukać pomocy. Porady prawne są świadczone zazwyczaj odpłatnie, niestety nie każdego jest na to stać.

Błędy lekarskie pomoc prawna – Rejestr Błędów Medycznych dostrzega problemy poszkodowanych pacjentów

 • Poszkodowani pacjenci, którzy nie mają pieniędzy na prawnika medycznego, również powinni mieć możliwość walki o swoje prawa. Wyciągamy pomocną dłoń do każdego poszkodowanego pacjenta, który ucierpiał z winy lekarza i doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu, zapewniając wsparcie oraz bezpłatną poradę.
 • W przypadku błędu medycznego kluczowe jest wykazanie związku przyczynowo-skutkowego. Nie każde powikłanie związane z wdrożonym leczeniem jest zawinione przez lekarzy.

Błędy medyczne ulegają przedawnieniu

 • Zgodnie z Kodeksem Cywilnym masz 3 lata na dochodzenie swoich praw. Okres 3 letni jest liczony od momentu dowiedzenia się o szkodzie oraz podmiocie odpowiedzialnym do jej naprawienia.

Termin przedawnienia u małoletnich – pomoc prawna błąd lekarski

 • Małoletni mogą dochodzić swoich praw aż do dwudziestego roku życia! Najlepiej jest jak najwcześniej zająć się sprawą błędu medycznego. Po 20 latach zeznania świadków mogą być mgliste i mało wiarygodne. Ponadto, materiał dowodowy w postaci dokumentacji medycznej może „zaginąć”, być niepełny lub po prostu nieczytelny ze względu na upływ czasu.
 • Bezpłatna pomoc prawna w przypadku błędów lekarskich umożliwia walkę o swoje prawa tym, którzy dotychczas nie mieli takiej szansy. Brak wystarczających środków finansowych nie może pozbawiać poszkodowanych pacjentów możliwości dochodzenia należnych im praw i roszczeń odszkodowawczych.
 • Wiemy, że poszkodowani pacjenci mają wydatki związane z leczeniem oraz rehabilitacją. Wszelkie oszczędności rodziny są przeznaczane właśnie na ten cel. Rozumiemy, że w takiej sytuacji brak jest wystarczających środków pieniężnych na skorzystanie z profesjonalnej porady prawnej u adwokata lub radcy prawnego. Porady prawne są kosztowne, a przecież poszkodowani pacjenci potrzebują pieniędzy, aby powrócić do zdrowia.
 • Poszkodowani pacjenci w pierwszej kolejności walczą o swoje zdrowie i powrót do pełnej sprawności fizycznej. Dopiero później, po wielu latach decydują się na rozpoczęcie postępowania sądowego w sprawie o błąd medyczny. Niestety, zbyt często okazuje się, że jest już za późno, gdyż roszczenie się przedawniło.
 • Nasza pomoc prawna zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Leczenie oraz rehabilitacja są teraz najważniejsze. Jeżeli powierzysz swoją sprawę w dobre ręce, będziesz spokojnie patrzeć w przyszłość. Nie poradzisz sobie z tym wszystkim bez profesjonalnej porady adwokata do spraw błędów medycznych – pozwól sobie pomóc.
 • Odszkodowanie, zadośćuczynienie i renta za błąd medyczny zabezpieczą Twoją przyszłość. Decydując się na dochodzenie odszkodowania za błąd medyczny weź po uwagę nie tylko siebie, ale też swoją rodzinę i jej przyszłość. Uzyskane środki z odszkodowania zapewnią Wam stabilizację oraz lepszą jakość życia – teraz i w  przyszłości.
 • Fundacja zajmująca się odszkodowaniami za błędy lekarskie