fbpx

Nasza Fundacja każdego dnia udziela bezpłatnych porad prawnych poszkodowanym pacjentom.
Podziel się z nami swoją historią, a my powiemy Ci jakie masz możliwości dochodzenia sprawiedliwości za błąd medyczny .

Mieliśmy Przyjemność Pomóc Wielu Wspaniałym Ludziom

zła diagnoza lekarska odszkodowanie

125 000 zł

Pozostawienie narzędzia po operacji w jamie brzusznej

zła diagnoza lekarska odszkodowanie

300 000 zł

Śmierć pacjenta z winy lekarza

zła diagnoza lekarska

800 000 zł

Pomyłkowe wycięcie zdrowego narządu

błędna diagnoza lekarska odszkodowanie

1 200 000 zł

Uszkodzenia mózgu dziecka przy porodzie

zła diagnoza lekarska odszkodowanie

Zła diagnoza lekarska odszkodowanie w 4 prostych krokach

zła diagnoza lekarska odszkodowanie
zła diagnoza lekarska odszkodowanie
zła diagnoza lekarska odszkodowanie
zła diagnoza lekarska odszkodowanie

Błędna diagnoza lekarska odszkodowanie

Zła diagnoza lekarska, jak uzyskać odszkodowanie?

 • Fundacja Rejestr Błędów Medycznych edukuje i uświadamia poszkodowanych pacjentów o przysługujących im prawach. Pacjencie, pozwól sobie pomóc.
 • Pacjencie wiemy, że czujesz się bezradny, gdy wciąż nie została postawiona prawidłowa diagnoza, a uporczywe dolegliwości nie mijają lub zwyczajnie masz dziwne przeczucie, że dzieje się coś złego, a lekarze za wszelką cenę nie chcą z Tobą na ten temat rozmawiać.
 • Kiedy zbyt długo czekamy na prawidłową diagnozę i towarzyszy temu ból oraz cierpienie, czujemy się po prostu bezradni. Niestety, w przypadku niektórych dolegliwości cenna jest każda minuta, dlatego też wielu pacjentów umiera, ponieważ diagnoza została postawiona zbyt późno…
 • Czasami minuty, czy sekundy mogą zadecydować o życiu lub śmierci. Wówczas, w sercu rodzin poszkodowanych pacjentów rodzi się złość, rozczarowanie i żal do lekarzy. W takich sytuacjach, nie zawsze rodziny zmarłych pacjentów są w stanie podejmować racjonalne decyzje. Jest to wykorzystywane przez nieetycznie działające firmy, które poszukują potencjalnych klientów w szpitalach. Dlatego też, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, poproś o pomoc Fundację Rejestr Błędów Medycznych.
 • Nie tylko za złą diagnozę lekarską możesz uzyskać odszkodowanie od szpitala lub odszkodowanie od lekarza. Należy Ci się również odszkodowanie po operacji, odszkodowanie za naruszenie praw pacjenta, odszkodowanie za zaniedbanie lekarza podczas porodu itp.

Zła diagnoza lekarska odszkodowanie

 • Możesz uzyskać odszkodowanie za błędną diagnozę lekarską.
 • Zanim rozpoczniesz postępowanie o odszkodowanie od szpitala za śmierć upewnij się, że masz wystarczające dowody, aby wykazać odpowiedzialność lekarza. Pomoże Ci w tym prawnik medyczny, który ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie.
 • Błąd w sztuce medycznej to działanie niezgodne z aktualną wiedzą i sztuką medyczną. Możesz starać się o rekompensatę na drodze powództwa cywilnego z tego tytułu.
 • Odpowiedzialność karna lekarza – pamiętaj, że za błąd medyczny grozi lekarzowi również odpowiedzialność karna. Masz pełne prawo do ukarania lekarza i uzyskania godnej rekompensaty za doznaną krzywdę.

Zła lub opóźniona diagnoza lekarska

 • Opóźnienie w diagnozie może dotyczyć wielu dolegliwości. Niekiedy, zdarza się tak, że natychmiastowa diagnoza ratuje życie m.in., dotyczy to schorzeń wymagających natychmiastowego leczenia chirurgicznego.
 • Błąd diagnostyczny może dotyczyć niezdiagnozowania złamania i nieprawidłowej interpretacji wyników badań obrazowych.
 • Zła diagnoza lekarska niesie wiele negatywnych skutków dla zdrowia oraz życia poszkodowanych pacjentów. Błąd w diagnozie, jest często wypadkową szeregu zaniedbań i niestarannego działania ze strony personelu medycznego.
 • Jeżeli podejrzewacie, że istniała realna szansa na prawidłową diagnozę oraz wcześniejsze rozpoznanie choroby, skontaktujcie się z Rejestrem Błędów Medycznych. Zgłoś nam błąd lekarski! Pomożemy Ci w uzyskaniu odszkodowania za błędną diagnozę lekarską.

Zła diagnoza lekarska?

Sprawdź jak możemy Ci pomóc walczyć o odszkodowanie za błędną diagnozę lekarską!