fbpx

Nasza Fundacja każdego dnia udziela kompleksowych porad prawnych poszkodowanym pacjentom.
Podziel się z nami swoją historią, a my powiemy Ci jakie masz możliwości dochodzenia sprawiedliwości za błąd w sztuce lekarskiej .

Mieliśmy Przyjemność Pomóc Wielu Wspaniałym Ludziom

Błąd lekarski gdzie zgłosić

125 000 zł

Pozostawienie narzędzia po operacji w jamie brzusznej

Błąd lekarski gdzie zgłosić

300 000 zł

Śmierć pacjenta z winy lekarza

Błąd lekarski gdzie zgłosić

800 000 zł

Pomyłkowe wycięcie zdrowego narządu

Błąd lekarski gdzie zgłosić

1 200 000 zł

Uszkodzenia mózgu dziecka przy porodzie

Błąd lekarski gdzie zgłosić

Błąd lekarski gdzie zgłosić? Uzyskaj pomocy w 4 prostych krokach

błąd lekarski gdzie zgłosić
błędy lekarskie gdzie szukać pomocy
błędy lekarskie gdzie szukać pomocy
błąd lekarski gdzie zgłosić

Rejestr Błędów Medycznych  –  błąd lekarski gdzie zgłosić?

Błędy lekarskie gdzie szukać pomocy?

Rejestr Błędów Medycznych – pomagamy uzyskać odszkodowanie za błąd w sztuce lekarskiej

 • Fundacja Rejestr Błędów Medycznych wspiera osoby poszkodowane w wyniku błędów medycznych w dochodzeniu ich praw oraz uzyskaniu godnego odszkodowania za błąd w sztuce lekarskiej.
 • Gdy dochodzi do nieprawidłowości w leczeniu, została postawiona błędna diagnoza lub w inny sposób działania albo zaniechania personelu medycznego doprowadzą do uszczerbku na zdrowiu, czy śmierci pacjenta – jesteśmy po to, aby Ci pomóc i zapewnić kompleksową i profesjonalną pomoc prawną.
 • Gwarantujemy Ci dostęp do najlepszych prawników od spraw medycznych w Polsce, którzy mogą pochwalić się długoletnim doświadczeniem i skutecznością w dochodzeniu odszkodowań za błędy w sztuce lekarskiej.
 • Nie bój się walczyć o Twoje prawa, o sprawiedliwość i zadośćuczynienie za ból i cierpienie jakiego doznałeś w wyniku błędu medycznego – jesteśmy po to, aby Ci pomóc.
 • Opowiedz nam swoją historię, wysłuchamy Cię, zaproponujemy i wdrożymy rozwiązania, które pomogą w zbudowania lepszej przyszłości.
 • Ucierpiałeś w wyniku błędu w sztuce lekarskiej? Potrzebujesz pomocy prawnika? Nie wiesz co zrobić, aby uzyskać odszkodowanie za błąd w sztuce lekarskiej? Zadzwoń koniecznie do naszej fundacji zapewnimy Ci wsparcie i pomoc w uzyskaniu rekompensaty za błąd personelu medycznego, skutkujący trwałym uszczerbkiem za zdrowi tel. 722 007 220

Błąd lekarski gdzie zgłosić? – Rzecznik Praw Pacjenta – skarga na lekarza

 • Zakres działalności Rzecznika Praw Pacjenta: prowadzenie postępowań wyjaśniających naruszenie praw pacjenta, wszczynanie postępowania z urzędu lub na wniosek poszkodowanego,  zgłaszanie swojego udziału w toczącym się postępowaniu – Rzecznik Praw Pacjenta posiada uprawnienia prokuratora, występowanie w sądzie cywilnym w indywidualnych sprawach pacjentów.
 • Rzecznik Praw Pacjenta może uczestniczyć w każdej sprawie o błąd medyczny, gdzie leczenie nie było zgodne z aktualną wiedzą medyczną lub nastąpiło naruszenie prawa pacjenta do informacji i do udzielenia świadomej zgody na leczenie.

Błędy lekarskie gdzie szukać pomocy? Wojewódzka Komisja ds. Orzekania o Zdarzeniach Medycznych – odszkodowania za błędy lekarskie bez sądu

 • Celem postępowania przed Komisją jest ustalenie czy doszło do zdarzenia medycznego. Komisja analizuje dokumentację dot. zdarzenia, oraz powołuje biegłych celem wydania opinii medycznych. Na podstawie zgromadzonych informacji orzeka czy doszło do błędu medycznego.
 • Do zdarzenia medycznego dochodzi w wyniku niezgodnych z aktualną wiedzą medyczną: diagnozy, leczenia, zastosowania leku albo wyrobu medycznego w szpitalu, doszło do zakażenia, uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia pacjenta, śmierci pacjenta.

Błędy lekarskie gdzie szukać pomocy? Sąd cywilny – zadośćuczynienie za błąd lekarski

 • Jeżeli doszło do nieprawidłowości podczas udzielania świadczeń medycznych ze strony placówki medycznej lub personelu medycznego, na skutek czego doznałeś trwałego uszczerbku na zdrowiu możesz dochodzić swoich praw na drodze postępowania cywilnego przed sądem.
 • Osoba poszkodowana może dochodzić odszkodowania, zadośćuczynienia i renty w postępowaniu przed sądem cywilnym od sprawcy błędu medycznego.

Błąd lekarski gdzie zgłosić? Zawiadomienie do prokuratury o błąd medyczny.

 • Osoba poszkodowana może złożyć zgłoszenie do prokuratury błędu lekarskiego tj. udać się do najbliższej Prokuratury w celu zawiadomienia bezpośrednio o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
 • Skorzystaj z pomocy naszej fundacji, aby ustalić czy zgłoszenie błędu lekarskiego jest zasadne tel.: 722 007 220
 • Zawiadomienie Prokuratury o błędzie medycznym oznacza nadanie zdecydowanie szybszego biegu sprawie. Jeżeli doszło do błędu medycznego możesz złożyć bezpośrednie zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
 • Jak oskarżyć lekarza o błąd?

Błąd w sztuce lekarskiej gdzie zgłosić? Sąd lekarski – błąd w sztuce lekarskiej – postępowanie dyscyplinarne

 • Jeżeli doszło do błędu w sztuce lekarskiej skutkującego trwałym uszczerbkiem na zdrowiu można złożyć wniosek o ukaranie lekarza do Okręgowej Izby Lekarskiej.
 • Sąd lekarski prowadzi postępowanie dyscyplinarne przeciwko lekarzowi, który dopuścił się błędu w sztuce lekarskiej. Sąd może orzec grzywnę lub nawet zakaz wykonywania zawodu.

Błędy lekarskie gdzie szukać pomocy?

 • Kiedy uzyskam pomocy?  Jeżeli zostałeś poszkodowany i doznałeś trwałego uszczerbku na zdrowiu lub ktoś z naszych bliskich zmarł w wyniku błędu medycznego lub zaniedbania lekarskiego. Koniecznie skontaktuj się z naszą fundacją i uzyskaj profesjonalną pomoc.
 • Skomplikowane sprawy medyczne to nasza codzienność, możemy zapewnić Ci najlepszych specjalistów, aby złożyć pozew o odszkodowanie za błąd w sztuce lekarskiej. Zadzwoń teraz to nic nie kosztuje tel. 722 007 220