Nasza Fundacja każdego dnia udziela bezpłatnych porad prawnych poszkodowanym pacjentom.
Podziel się z nami swoją historią, a my powiemy Ci jakie masz możliwości dochodzenia sprawiedliwości za błąd medyczny .

Mieliśmy Przyjemność Pomóc Wielu Wspaniałym Ludziom

odszkodowania za błędy medyczne

125 000 zł

pozostawienie narzędzia po operacji w jamie brzusznej

odszkodowania za błędy medyczne Warszawa

200 000 zł

śmierć pacjenta z winy lekarza

odszkodowanie za błąd lekarski

800 000 zł

pomyłkowe wycięcie zdrowego narządu

odszkodowanie za błąd medyczny

1 200 000 zł

uszkodzenia mózgu dziecka przy porodzie

Gdzie zgłosić błąd medyczny

Odszkodowania za błędy medyczne w 4 prostych krokach

odszkodowanie za błąd lekarski
odszkodowania za błędy medyczne Warszawa
odszkodowanie za błąd medyczny
błąd medyczny

Rejestr Błędów Medycznych  –  błędy lekarskie gdzie szukać pomocy?

Gdzie zgłosić błąd medyczny?

Rejestr Błędów Medycznych – fundacja sprawy medyczne – kompleksowa i bezpłatna pomoc poszkodowanym w wyniku błędów medycznych

 • Fundacja Rejestr Błędów Medycznych wspiera osoby poszkodowane w wyniku błędów medycznych w dochodzeniu ich praw oraz uzyskaniu godnego odszkodowania za błąd medyczny.
 • Gdy dochodzi do nieprawidłowości w leczeniu, zostanie postawiona błędna diagnoza lub w inny sposób działania albo zaniechania personelu medycznego doprowadzą do uszczerbku na zdrowiu, czy śmierci pacjenta – jesteśmy po to, aby Ci pomóc i zapewnić bezpłatną i profesjonalną pomoc prawną.
 • Gwarantujemy Ci bezpłatny dostęp do najlepszych prawników od spraw medycznych w Polsce, którzy mogą pochwalić się długoletnim doświadczeniem i skutecznością w dochodzeniu odszkodowań za błędy lekarskie.
 • Nie bój się walczyć o Twoje prawa, o sprawiedliwość i zadośćuczynienie za ból i cierpienie jakiego doznałeś w wyniku błędu medycznego – jesteśmy po to, aby Ci pomóc.
 • Opowiedz nam swoją historię, wysłuchamy Cię, zaproponujemy i wdrożymy rozwiązania, które pomogą w zbudowania lepszej przyszłości.
 • Ucierpiałeś w wyniku błędu medycznego? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń koniecznie do naszej fundacji zapewnimy Ci wsparcie i pomoc w uzyskaniu rekompensaty za błąd personelu medycznego, skutkujący trwałym uszczerbkiem za zdrowi tel. 722 007 220

Gdzie zgłosić błąd medyczny? – Rzecznik Praw Pacjenta – skarga na lekarza

 • Zakres działalności Rzecznika Praw Pacjenta: prowadzenie postępowań wyjaśniających naruszenie praw pacjenta, wszczynanie postępowania z urzędu lub na wniosek poszkodowanego,  zgłaszanie swojego udziału w toczącym się postępowaniu – Rzecznik Praw Pacjenta posiada uprawnienia prokuratora, występowanie w sądzie cywilnym w indywidualnych sprawach pacjentów.
 • Rzecznik Praw Pacjenta może uczestniczyć w każdej sprawie o błąd medyczny, gdzie leczenie nie było zgodne z aktualną wiedzą medyczną lub nastąpiło naruszenie prawa pacjenta do informacji i do udzielenia świadomej zgody na leczenie.

Gdzie zgłosić błąd medyczny? Wojewódzka Komisja ds. Orzekania o Zdarzeniach Medycznych – odszkodowania za błędy lekarskie bez sądu

 • Celem postępowania przed Komisją jest ustalenie czy doszło do zdarzenia medycznego. Komisja analizuje dokumentację dot. zdarzenia, oraz powołuje biegłych celem wydania opinii medycznych. Na podstawie zgromadzonych informacji orzeka czy doszło do błędu medycznego.
 • Do zdarzenia medycznego dochodzi w wyniku niezgodnych z aktualną wiedzą medyczną: diagnozy, leczenia, zastosowania leku albo wyrobu medycznego w szpitalu, doszło do zakażenia, uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia pacjenta, śmierci pacjenta.

Gdzie zgłosić błąd medyczny? Sąd cywilny – zadośćuczynienie za błąd lekarski

 • Jeżeli doszło do nieprawidłowości podczas udzielania świadczeń medycznych ze strony placówki medycznej lub personelu medycznego, na skutek czego doznałeś trwałego uszczerbku na zdrowiu możesz dochodzić swoich praw na drodze postępowania cywilnego przed sądem.
 • Osoba poszkodowana może dochodzić odszkodowania, zadośćuczynienia i renty w postępowaniu przed sądem cywilnym od sprawcy błędu medycznego.

Gdzie zgłosić błąd medyczny? Prokuratura – błąd w sztuce lekarskiej – postępowanie karne

 • Osoba poszkodowana w wyniku błędu medycznego może udać się do najbliższej Prokuratury w celu zawiadomienia bezpośrednio o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
 • Zgłoszenie błędu medycznego w Prokuraturze oznacza nadanie zdecydowanie szybszego biegu sprawie.Jeżeli doszło do błędu medycznego możesz złożyć bezpośrednie zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Gdzie zgłosić błąd medyczny? Sąd lekarski – błąd w sztuce lekarskiej – postępowanie dyscyplinarne

 • Jeżeli doszło do błędu medycznego skutkującego trwałym uszczerbkiem na zdrowiu można złożyć wniosek o ukaranie lekarza do Okręgowej Izby Lekarskiej.
 • Sąd lekarski prowadzi postępowanie dyscyplinarne przeciwko lekarzowi, który dopuścił się błędu w sztuce medycznej. Sąd może orzec grzywnę lub nawet zakaz wykonywania zawodu.

Gdzie zgłosić błąd medyczny?

 • Błędy lekarskie gdzie szukać pomocy, gdy zostaliśmy poszkodowani i doznaliśmy trwałego uszczerbku na zdrowiu lub ktoś z naszych bliskich zmarł w wyniku błędu medycznego – skontaktuj się z naszą fundacją i uzyskaj profesjonalną pomoc.
 • Sprawy medyczne to nasza codzienność, możemy zapewnić Ci najlepszych specjalistów, aby złożyć pozew o odszkodowanie za błąd lekarski. Zadzwoń teraz to nic nie kosztuje tel. 722 007 220