fbpx

Nasza Fundacja każdego dnia udziela porad prawnych poszkodowanym pacjentom.
Podziel się z nami swoją historią, a my powiemy Ci jakie masz możliwości dochodzenia sprawiedliwości za błąd medyczny .

Mieliśmy Przyjemność Pomóc Wielu Wspaniałym Ludziom

odszkodowania za błędy medyczne gdańsk

125 000 zł

Pozostawienie narzędzia po operacji w jamie brzusznej

błędy medyczne kancelaria

300 000 zł

Śmierć pacjenta z winy lekarza

błędy medyczne gdańsk

800 000 zł

Pomyłkowe wycięcie zdrowego narządu

kancelaria błędy medyczne warszawa

1 200 000 zł

Uszkodzenia mózgu dziecka przy porodzie

kancelaria prawa medycznego

Kancelaria błędy medyczne – odszkodowanie w 4 prostych krokach

kancelaria prawa medycznego
kancelaria prawa medycznego
kancelaria prawa medycznego
kancelaria błędy medyczne Katowice

Błędy medyczne kancelaria

Pomożemy Ci wybrać najlepszego prawnika, która poprowadzi Twoją sprawę o błąd medyczny. 

Kancelaria błędy medyczne Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Katowice, Toruń, Lublin, Olsztyn...

 • Według najnowszych danych statystycznych 65% klientów kancelarii prawnych jest niezadowolonych z pomocy swojego pełnomocnika.
 • Czy wiesz z czego to wynika? Czy wiesz czym należy się kierować poszukując odpowiedniej kancelarii? Czy potrzebujesz pomocy w znalezieniu zaufanego pełnomocnika?
 • Obecnie można znaleźć wiele ofert kancelarii prawnych. Kancelaria prawna jest miejscem wykonywania zawodu przez prawnika oraz zespół osób tam zatrudnionych. Prawnik jest zawodem zaufania publicznego.

Kancelaria błędy medyczne.

 • Kancelaria błędy medyczne reprezentuje klientów w trakcie postępowania przed sądami i organami administracji. Kancelaria prawna może Cię reprezentować w transakcjach biznesowych, negocjacjach oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc prawna.
 • Wyspecjalizowana kancelaria prawna do spraw błędów medycznych pomoże Ci w uzyskaniu należnego odszkodowania, zadośćuczynienia i renty z tytułu błędu medycznego.
 • Kancelarie prawne pobierają opłaty za świadczone porady prawne i inne usługi. Jeżeli nie stać Cię na korzystanie z usług kancelarii prawnej, na polskim rynku funkcjonuje wiele firm, które rozliczają się tylko za sukces, czyli na zasadzie tzw. succes fee.
 • Success fee oznacza, że dana kancelaria odszkodowawcza nie pobiera opłat z góry. Opłaty, którymi standardowo kancelarie prawne obciążają klientów to między innymi: opłata za poradę prawną, opłata za stawiennictwo w sądzie, opłata za dojazdy, opłata za wykonanie fotokopii akt sprawy, opłata za sporządzanie pism lub pozwów. W przypadku rozliczania się na zasadzie success fee, klient rozlicza się tylko za sukces. Wynagrodzeniem pełnomocnika jest wcześniej ustalona prowizja od wygranej kwoty odszkodowania. Nie musisz ponosić żadnych kosztów prowadzenia sprawy do momentu pomyślnego zakończenia postępowania.
 • Aż 87% Polaków nie wie, gdzie szukać pomocy w przypadku błędu medycznego. Ze względu na stopień skomplikowania takich spraw, najlepiej jest się udać do zaufanego pełnomocnika, który posiada odpowiednie doświadczenie i umiejętności.
 • Niestety 92% spraw, które toczą się bez wsparcia pełnomocnika procesowego, kończy się niepowodzeniem lub umorzeniem postępowania.

Błędy medyczne kancelaria

 • Czy wiesz, że… O sukcesie kancelarii prawa medycznego decyduje przede wszystkim jakość świadczonych usług? Oczekiwania klientów rosną, coraz więcej pacjentów jest świadomych swoich praw, dlatego też kancelarie muszą sprostać wszelkim wyzwaniom, stale polepszając jakość świadczonych usług oraz swoje kompetencje i zapewniając profesjonalizm.
 • Czy wiesz, że większość osób rezygnuje z dotychczasowej pomocy kancelarii ze względu na: 1) brak kontaktu z pełnomocnikiem i nieinformowanie przez prawników o statusie sprawy, 2) podejmowanie kluczowych decyzji przez prawnika bez jakichkolwiek konsultacji z klientem, 3) nieterminowe przygotowywanie pism oraz sporządzanie wniosków.
 • Jeżeli straciłeś zaufanie do swojej kancelarii, zgłoś się o poradę do Rejestru Błędów Medycznych. Nasz zespół prawny chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem związanym z prawem medycznym. Chcemy, abyś każdą decyzję podejmował w pełni świadomie. Nie zgadzamy się na nieuczciwe praktyki wobec poszkodowanych pacjentów.
 • „Nieznajomość prawa szkodzi”. Zgłoś się już dziś, aby otrzymać bezpłatną poradę prawną. Kancelaria prawa medycznego