fbpx

Jeżeli doznałeś trwałego uszczerbku na zdrowiu w wyniku błędu medycznego w szpitalu zapewnimy Ci bezpłatną analizę prawno – medyczną Twojej sprawy. Zaufaj nam i opowiedz swoją historię. Powiemy Ci, czy masz szansę otrzymać odszkodowanie od szpitala.

Mieliśmy Przyjemność Pomóc Wielu Wspaniałym Ludziom

Odszkodowania od szpitala za śmierć

125 000 zł

Pozostawienie narzędzia po operacji w jamie brzusznej

Odszkodowania od szpitala za śmierć

300 000 zł

Śmierć pacjenta z winy lekarza

Odszkodowania od szpitala za śmierć

800 000 zł

Pomyłkowe wycięcie zdrowego narządu

Odszkodowania od szpitala za zaniedbanie

1 200 000 zł

Uszkodzenia mózgu dziecka przy porodzie

Odszkodowania od szpitala za śmierć

Odszkodowania od szpitala w 4 prostych krokach

odszkodowanie od szpitala za zaniedbanie
odszkodowania od szpitala
Odszkodowanie od szpitala za zaniedbanie
Odszkodowanie od szpitala za zaniedbanie

Odszkodowania od szpitala za śmierć, zaniedbanie, błąd lekarski…

Odszkodowania od szpitala za błąd lekarski

Nasza fundacja pomaga osobom poszkodowanym uzyskać najwyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie oraz rentę od szpitala za:

 • błędy medyczne / błędy lekarskie
 • błędy okołoporodowe

Odszkodowania od szpitala za śmierć

 • Prawnicy Rejestr Błędów Medycznych mogą poszczycić się ponad 20 letnim doświadczeniem w prowadzeniu trudnych spraw związanych z błędami medycznymi, na terenie całego kraju.
 • Dysponujemy rozległą wiedzą potrzebną do zrozumienia skomplikowanych zagadnień prawnych oraz medycznych.
 • Mamy wieloletnią praktykę w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, w tym zwłaszcza związanych z błędami medycznymi skutkujących trwałym uszczerbkiem na zdrowiu lub śmiercią pacjenta (odszkodowanie od szpitala za śmierć).
 • Nasi Prawnicy rozumieją jak olbrzymia odpowiedzialność ciąży na ich barkach, gdy prowadzą dochodzenie w sprawie błędu lekarskiego.
 • Profesjonalizm i zaangażowanie w każdą sprawę naszego Klienta oraz uzyskanie dla niego najwyższych świadczeń jest dla nas celem każdego dnia.
 • Jesteśmy konsekwentni i nieustępliwi w obronie interesów naszych Klientów, zarówno przed Ubezpieczycielem jak i Sądem, dzięki temu możemy zapewnić bezpieczeństwo naszemu Klientowi i jego Najbliższym.
 • Prowadzimy sprawy odszkodowawcze na terenie całego kraju.
 • Współpracujemy z wysoko cenionymi biegłymi medycznymi, którzy pomagają nam precyzyjnie określić, gdzie i kiedy doszło do błędu medycznego oraz jakie były jego konsekwencje.
 • Nasi Specjaliści są zaangażowani i rozumieją Twoje potrzeby.
 • Szanujemy Twoje prawo do informacji dlatego też zapewniamy naszym Klientom regularny kontakt z osobistym opiekunem, który bezpośrednio relacjonuje przebieg postępowania na każdym etapie sprawy.
 • Niezwłocznie odpowiadamy na wszystkie telefony i e-maile.
 • Zorganizuj swój czas, tak aby opowiedzieć nam swoją historię. Chroń swoje prawo do sprawiedliwości.

Odszkodowania od szpitala – już dziś zrób pierwszy krok i zmień swoja przyszłość…

Dla wielu ofiar pomysł rozmowy z prawnikiem może wydawać się trudny.

 • Może obawiasz się, że musisz zapłacić wysoką cenę, aby porozmawiać z prawnikiem? Nie martw się, nasze konsultacje prawne są bezpłatne, nie płacisz nic z góry, rozliczamy się tylko za efekt!
 • Może obawiasz się skomplikowanej procedury i nie wiesz co robić, gdy doszło do błędu medycznego? Spokojnie! Jesteśmy po to, aby Ci pomóc i nie powodować żadnych dodatkowych stresów. Zbierzemy jak najwięcej informacji o Twojej sytuacji i okolicznościach w jakich doszło wypadku lub błędu medycznego. Wyjaśnimy Ci cały proces i jakie działania trzeba podjąć krok po kroku, aby sprawa zakończyła się dla Ciebie pomyślnie. Jeśli masz jakieś pytania, po prostu zapytaj!
 • Może obawiasz się, po tym wszystkim co Cię spotkało, że będzie Ci trudno w jasny i prosty sposób wyjaśnić nam co się stało? Nie musisz być ekspertem – po prostu opowiedz nam swoja historię i udziel odpowiedzi na nasze pytania najlepiej jak potrafisz. Gdy jesteśmy zaznajomieni z całą sytuacją, możemy przeanalizować dokumentację dotycząca zdarzenia i precyzyjnie określić co należy zrobić, abyś Ty i Twoi najbliżsi otrzymali należne świadczenia odszkodowawcze.
 • Możesz czuć lęk, aby nam zaufać. Cele naszych prawników są dokładnie takie jak Twoje. Chcemy wywalczyć dla Ciebie i Twojej rodziny najwyższe możliwe do uzyskania pieniądze, które zapewnią Ci bezpieczną przyszłość. Pamiętaj, że my zarabiamy dopiero wtedy, kiedy Ty otrzymasz należne Ci odszkodowanie. Nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat z góry, zatem nie będziemy tracić Twojego czasu i pieniędzy, jeśli sprawa nie będzie rokować pozytywnie.
 • Jeżeli Ty lub ktoś kogo kochasz ucierpiał w wyniku wypadku lub błędu lekarza, najważniejszy jest pilny kontakt z doświadczonym, skutecznym i współczującym prawnikiem zajmującym się  skutecznym odzyskiwaniem odszkodowań.
 • Nasi Prawnicy rozumieją jak olbrzymia odpowiedzialność ciąży na ich barkach, gdy prowadzą Twoje dochodzenie w sprawie wypadku lub błędu medycznego.