fbpx

Nasza Fundacja każdego dnia udziela bezpłatnych porad prawnych poszkodowanym pacjentom.
Podziel się z nami swoją historią, a my powiemy Ci jakie masz możliwości dochodzenia sprawiedliwości za błąd medyczny .

Mieliśmy Przyjemność Pomóc Wielu Wspaniałym Ludziom

porady prawne prawo medyczne

125 000 zł

Pozostawienie narzędzia po operacji w jamie brzusznej

błędy lekarskie pomoc prawna

300 000 zł

Śmierć pacjenta z winy lekarza

błędy lekarskie pomoc prawna

800 000 zł

Pomyłkowe wycięcie zdrowego narządu

porady prawne prawo medyczne

1 200 000 zł

Uszkodzenia mózgu dziecka przy porodzie

błędy lekarskie pomoc prawna

Porady prawne prawo medyczne, odszkodowania w 4 prostych krokach

błędy lekarskie pomoc prawna
Porady prawne prawo medyczne
Porady prawne prawo medyczne
Porady prawne prawo medyczne

Błędy lekarskie pomoc prawna dla poszkodowanych pacjentów

Porady prawne – wielu poszkodowanych pacjentów w wyniku błędów medycznych zastanawia się, gdzie można znaleźć zaufanego pełnomocnika…

 • Czy podejrzewasz, że doszło do błędu medycznego? Czy potrzebujesz bezpłatnej porady prawnej?  Czy poszukujesz zaufanego pełnomocnika i kompleksowej pomocy prawnej?
 • Jeżeli tak, Rejestr Błędów Medycznych zapewni Ci bezpłatną poradę prawną oraz wsparcie. Dokonamy wnikliwej analizy Twojej dokumentacji medycznej, aby dać Ci odpowiedź na pytanie: czy doszło do błędu medycznego w trakcie Twojego leczenia i kto za to odpowiada?

Porady prawne, a terminologia prawnicza

 • Zagadnienia związane z prawem oraz prawem medycznym są niezwykle zawiłe i skomplikowane. Trudno jest zrozumieć wiele pojęć, jakimi operują prawnicy i lekarze.
 • Dlatego tak ważne jest znalezienie prawnika specjalizującego się w błędach medycznych z doświadczeniem procesowym.
 • Nasi prawnicy każdego dnia analizują dokumentację medyczną oraz współpracują z wybitnymi biegłymi sądowymi konsultując z nimi najtrudniejsze zdarzenia medyczne.

Porady prawne – jakiego prawnika szukamy?

 • Z pewnością podczas pierwszego kontaktu telefonicznego lub bezpośredniego jesteśmy w stanie stwierdzić, czy pełnomocnik wzbudza nasze zaufanie.
 • Na co zwracamy uwagę? Przede wszystkim na cechy osobowości, wiedzę, znajomość procedur medycznych, doświadczenie i opinie innych poszkodowanych. Warto też poszukać informacji dotyczących działalności w Internecie, na forach i portalach społecznościowych.

Zakres zainteresowania zawodowego

 • Wiele osób szukając informacji odnośnie porad prawnych nie zwraca uwagi na  zakres zainteresowania zawodowego danej kancelarii. To wielki błąd!
 • W większości przypadków, prawnicy obsługują sprawy z niemal każdej dziedziny prawa: od prawa gospodarczego przez prawo medyczne, handlowe, administracyjne, aż po podatkowe. Oczywiście, prawnicy twierdzą, że w każdej dziedzinie prawa są specjalistami.
 • W takiej sytuacji musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: czy prawnik który zna się „na wszystkim” będzie miał wystarczające wiedzę i doświadczenie, aby skutecznie zająć się Twoim przypadkiem? Odpowiedź brzmi nie. Najlepszym wyborem, jeżeli doszło do uszczerbku na zdrowiu z winy lekarza, jest prawnik specjalizujący się w błędach medycznych.

Dlaczego prawnicy obawiają się być specjalistami w wąskiej dziedzinie prawa?

 • Prawnicy obawiają się, że ograniczenie się tylko do jednej wąskiej specjalizacji spowoduje, że będą obsługiwać mniejszą ilość klientów, a co za tym idzie prowadzić mniejszą ilość spraw. Nic bardziej błędnego.
 • Ludzie chętnie korzystają z pomocy specjalistów (tak samo jest w medycynie). Prawnik specjalizujący się w konkretnej dziedzinie prawa wzbudza większe zaufanie, jest też o wiele bardziej doświadczony i skuteczny oraz ma znacznie więcej do zaoferowania swoim klientom.

Porady prawne – czego obawiają się potencjalni klienci?

 • Poszkodowani obawiają się przede wszystkim wysokich kosztów porad prawnych, nierzetelnej analizy sprawy i dodatkowych, bezzasadnych kosztów oraz braku kontaktu z prawnikiem.
 • Rejestr Błędów Medycznych szczyci się najwyższymi standardami obsługi, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Świadczymy pomoc prawną z zakresu błędów medycznych bezpłatnie i na najwyższym poziomie.

Jeżeli Twój prawnik, nie informuje Cię o statusie sprawy oraz nie bierze pod uwagę Twoich sugestii…

 • Powinieneś poważnie zastanowić się nad zmianą pełnomocnika.
 • Dobry prawnik medyczny to taki, który będzie z Tobą rozmawiał, konsultował się i współpracował.
 • Wszelkie decyzje powinny być podejmowane wspólnie. Prawnik może doradzić Ci najlepsze rozwiązanie, jednakże nie powinien ignorować Twoich potrzeb. Zwracasz się do prawnika z ważną dla siebie sprawą i oczekujesz zrozumienia, a nie tylko porady.

Jeżeli masz pytania z zakresu prawa medycznego lub potrzebujesz porady prawnej dotyczącej błędu medycznego, skontaktuj się z nami już dziś. Adwokat do spraw błędów medycznych