fbpx

Nasza Fundacja każdego dnia udziela bezpłatnych porad prawnych poszkodowanym pacjentom.
Podziel się z nami swoją historią, a my powiemy Ci jakie masz możliwości dochodzenia sprawiedliwości za błąd medyczny .

Mieliśmy Przyjemność Pomóc Wielu Wspaniałym Ludziom

prawnik medyczny Warszawa

125 000 zł

pozostawienie narzędzia po operacji w jamie brzusznej

prawnik medyczny

200 000 zł

śmierć pacjenta z winy lekarza

adwokat medyczny

800 000 zł

pomyłkowe wycięcie zdrowego narządu

adwokat medyczny Warszawa

1 200 000 zł

uszkodzenia mózgu dziecka przy porodzie

prawnik medyczny

Odszkodowania za błędy medyczne w 4 prostych krokach

prawnik medyczny WARSZAWA
adwokat do spraw błędów medycznych
adwokat medyczny
prawnik medyczny

Każdego dnia adwokaci medyczni Rejestru Błędów Medycznych działają na rzecz ochrony praw pacjentów i zapewnienia najwyższych standardów leczenia…

 • Jeżeli jesteś ofiarą błędu medycznego, niezwłocznie zgłoś się do Rejestru Błędów Medycznych. Otoczymy Cię wsparciem i bezpłatną opieką prawną adwokata do spraw błędów medycznych.
 • Jeżeli korzystasz z usług innego pełnomocnika i masz zastrzeżenia do jego pracy, możesz  skorzystać z naszej bezpłatnej porady, aby upewnić się czy podejmowane przez niego działania są na najwyższym poziomie. Jesteśmy po Twojej stronie – po stronie poszkodowanego pacjenta. Nasi adwokaci mogą poszczycić się dwudziestoletnim doświadczeniem i licznymi sukcesami w sprawach o błędy medyczne.

Kim jest adwokat do spraw błędów medycznych?

 • W języku łacińskim to advocatus od advocare. Oznacza to „wzywać na pomoc”.
 • W czym może Ci pomóc adwokat do spraw błędów medycznych? Jest prawnikiem świadczącym specjalistyczną pomoc prawną związaną z prawem medycznym. Pomoc prawna oferowana przez adwokatów polega między innymi na: poradach prawnych, przygotowywaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych, jak również na występowaniu przed sądami oraz urzędami.
 • Regulacje prawne – W Polsce zawód adwokata jest wykonywany na podstawie ustawy z dnia 26 maja 1982 r. Prawo o adwokaturze.
 • Czy wiesz, że adwokat medyczny reprezentujący poszkodowanych pacjentów może uzyskać ponad 3,5 razy wyższe odszkodowanie, niż gdybyś sam dochodził odszkodowania w sądzie? Adwokat posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, które są nieocenione w trakcie takiego postępowania.

Adwokat może wykonywać swój zawód indywidualnie lub w zespołach adwokackich.

 • Profesorowie i doktoranci habilitowani nauk prawnych, nie muszą odbywać aplikacji adwokackiej ani zdawać egzaminu adwokackiego.

Prawo do wykonywania zawodu mają adwokaci wpisani na listę adwokatów przez Okręgową Radę Adwokacką.

 • Organami adwokatury na szczeblu centralnym są: Krajowy Zjazd Adwokatury, Naczelna Rada Adwokacka, Wyższy Sąd Dyscyplinarny, Rzecznik Dyscyplinarny Adwokatury, Wyższa Komisja Rewizyjna. Na szczeblu regionalnym są to Izby Adwokackie.
 • Czy wiesz, że… Najwięcej adwokatów wykonuje swój zawód na terenie Warszawy.
 • Czym różni się adwokat od radcy prawnego? Radca prawny może świadczyć pomoc prawną w stosunku pracy.
 • Skorzystaj z bezpłatnej porady (pro bono) zawodowego pełnomocnika specjalizującego się w dochodzeniu odszkodowań za błędy w sztuce lekarskiej. Zadzwoń teraz i uzyskaj pomoc tel.: 722 007 220