fbpx

Nasza Fundacja każdego dnia udziela bezpłatnych porad prawnych poszkodowanym pacjentom.
Podziel się z nami swoją historią, a my powiemy Ci jakie masz możliwości dochodzenia sprawiedliwości za błąd medyczny .

Mieliśmy Przyjemność Pomóc Wielu Wspaniałym Ludziom

Prawnik medyczny

125 000 zł

Pozostawienie narzędzia po operacji w jamie brzusznej

Prawnik medyczny

300 000 zł

Śmierć pacjenta z winy lekarza

adwokat do spraw błędów medycznych

800 000 zł

Pomyłkowe wycięcie zdrowego narządu

adwokat medyczny

1 200 000 zł

Uszkodzenia mózgu dziecka przy porodzie

adwokat do spraw błędów medycznych, prawnik medyczny

Odszkodowania za błędy medyczne w 4 prostych krokach

adwokat do spraw błędów medycznych WARSZAWA
adwokat do spraw błędów medycznych
adwokat do spraw błędów medycznych
prawnik medyczny

Każdego dnia adwokaci medyczni Rejestru Błędów Medycznych działają na rzecz ochrony praw pacjentów i zapewnienia najwyższych standardów leczenia…

 • Jeżeli jesteś ofiarą błędu medycznego, niezwłocznie zgłoś się do Rejestru Błędów Medycznych. Otoczymy Cię wsparciem i bezpłatną opieką prawną adwokata do spraw błędów medycznych.
 • Jeżeli korzystasz z usług innego pełnomocnika i masz zastrzeżenia do jego pracy, możesz  skorzystać z naszej bezpłatnej porady, aby upewnić się czy podejmowane przez niego działania są na najwyższym poziomie. Jesteśmy po Twojej stronie – po stronie poszkodowanego pacjenta. Nasi adwokaci mogą poszczycić się dwudziestoletnim doświadczeniem i licznymi sukcesami w sprawach o błędy medyczne.

Kim jest adwokat do spraw błędów medycznych?

 • W języku łacińskim to advocatus od advocare. Oznacza to „wzywać na pomoc”.
 • W czym może Ci pomóc adwokat do spraw błędów medycznych? Jest prawnikiem świadczącym specjalistyczną pomoc prawną związaną z prawem medycznym. Pomoc prawna oferowana przez adwokatów polega między innymi na: poradach prawnych, przygotowywaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych, jak również na występowaniu przed sądami oraz urzędami.
 • Regulacje prawne – W Polsce zawód adwokata jest wykonywany na podstawie ustawy z dnia 26 maja 1982 r. Prawo o adwokaturze.
 • Czy wiesz, że adwokat medyczny reprezentujący poszkodowanych pacjentów może uzyskać ponad 3,5 razy wyższe odszkodowanie, niż gdybyś sam dochodził odszkodowania w sądzie? Adwokat do spraw błędów medycznych posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, które są nieocenione w trakcie takiego postępowania.

Adwokat może wykonywać swój zawód indywidualnie lub w zespołach adwokackich.

 • Profesorowie i doktoranci habilitowani nauk prawnych, nie muszą odbywać aplikacji adwokackiej ani zdawać egzaminu adwokackiego.

Prawo do wykonywania zawodu mają adwokaci wpisani na listę adwokatów przez Okręgową Radę Adwokacką.

 • Organami adwokatury na szczeblu centralnym są: Krajowy Zjazd Adwokatury, Naczelna Rada Adwokacka, Wyższy Sąd Dyscyplinarny, Rzecznik Dyscyplinarny Adwokatury, Wyższa Komisja Rewizyjna. Na szczeblu regionalnym są to Izby Adwokackie.
 • Czy wiesz, że… Najwięcej adwokatów wykonuje swój zawód na terenie Warszawy.
 • Czym różni się adwokat od radcy prawnego? Radca prawny może świadczyć pomoc prawną w stosunku pracy.
 • Skorzystaj z bezpłatnej porady (pro bono) zawodowego pełnomocnika specjalizującego się w dochodzeniu odszkodowań za błędy w sztuce lekarskiej. Zadzwoń teraz i uzyskaj pomoc tel.: 722 007 220
 • adwokat do spraw błędów medycznych